PiS jest sektą

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

PiS jest sektą

Post by jan » Wed Jun 15, 2016 5:03 am

PiS jest sektą, jego zwolennicy wyłączyli własne mózgi, zawierzyli domniemanemu geniuszowi Jarosława. Ludzie spoza sekty zostali kupieni dla PiS-u za nasze pieniądze, którymi ten szafuje tak - by zdobyć i utrzymać pełnię władzy i wziąć nas wszystkich za pysk.
Nie wierzę w mądrość Jarosława, nie wierzę w jego patriotyzm, jest to zakompleksiały chytrusek, który dowartościowuje się władzą. Polska jest polem jego gier, Polacy pionkami,
PiSowi przeciwstawia się kontr-PiS, w którym dominują "wkurzeni". Jest to, jak na razie, coś sektopodobnego, ale bez głowy – Mateusz Kijowski jest człowiekiem przyzwoitym, zbyt przyzwoitym by być szefem sekty.
KOD…
bardzo nie chcę, by KOD stał się nową sektą, która odbierze władzę PiSowi, by nowym populizmem mamić nowe rzesze naiwnych. KOD może być platformą
MYŚLENIA O POLSCE i WSPÓLPRACY OBYWATELI POLSKI – DLA POLSKI, czyli DLA NAS SAMYCH – JACY (RÓŻNI) JESTEŚMY.
KOD – by nie być sektą, musi myśleć mózgami swych członków, musi czytać teksty ludzi myślących, by poszerzyć obszar wiedzy, ograniczać obszar ślepej wiary.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests