Szuler Kaczyński dokonuje REWOLUCJI

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Szuler Kaczyński dokonuje REWOLUCJI

Post by jan » Wed Jun 15, 2016 5:09 am

Szuler Kaczyński dokonuje REWOLUCJI – z tylnego siedzenia, łamiąc Konstytucję gwałtem niszczy porządek prawny Rzeczypospolitej i zawłaszcza rząd ciał, rząd dusz i resztki majątku narodowego.
Czy to opętany samorodek polityczny, czy narzędzie wrogich sił zewnętrznych - nie mam pojęcia. Prawdopodobne jest jedno z drugim. Niewątpliwie, każde jego go głupstwo zostanie wykorzystane przeciw nam
Opozycja – targana sprzecznościami, pozbawiona uznanego powszechnie charyzmatycznego lidera, jest MAGMĄ, która jest w stanie wydać z siebie koalicyjkę konkurującą o dostęp do korytek, O ZADNEJ MYŚLI PAŃSTWOWEJ NIE SŁYCHAĆ, NIE MAM NAWET PRZECZUĆ.

Platforma jest obecnie związkiem zawodowym funkcjonariuszy samorządowych i politycznych, w wyborach może liczyć na poparcie swoich rodzin, mimo iż jest tam sporo osób z klasą.

Przeciwwaga dla PiSu, teoretycznie, mógłby stworzyć duet Petru-Zandberg, GDYBY POTRAFILI wyjść ponad siebie i spotkać się na platformie OJCZYZNA, itam „zestrzelić myśli w (TO) jedno ognisk, w jedno ognisko duchy.”
Kaczory prowadzą akcje populistyczne, ale ich celem nie jest interes Ojczyzny, a władza. Nie dbają o Naród, a jedynie o doraźnych wyborców, którzy uwierzyli syrenim śpiewom, ulegli czarownemu zapachowi kiełbaski wyborczej – by dać właściwemu sortowi władzę totalną.

KOD… czytając komentarze czuję często pychę posiadaczy prawdy, zupełnie na miarę PiSią, bez śladów myśli państwowej, zaangażowania społecznego w obronę słabych.
Zagraniczne wojaże KOD-u, moim nieskromnym zdaniem, są pozbawione sensu, czasem wydaje mi się, że słyszę bąbelki wody sodowej. Miejsce KOD-u jest w kraju, budowanie platformy współpracy, praca nad zasianiem myśli państwowej w narodzie, ale nie tej szabelkowo-szturmówkowej.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests