My chcemy, żeby było dobrze!

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

My chcemy, żeby było dobrze!

Post by jan » Wed Jun 15, 2016 5:47 am

My chcemy, żeby było dobrze!
Nie lubimy PiS-u, nie lubimy KOD-u - MY chcemy dobrze - i cześć!

O tyłek rozbić narcyzm pięknoduchów, którzy dobrze chcą,
a PiSorydzykowym i KOD-owskim "motłochem" się brzydzą -
GDYŻ TO ONI - czyścioszkowie, oddają pole działania tym najbezwzględniejszym, najpazerniejszym, szalonym, nawiedzonym.
Są sytuacje, kiedy istoty myślące i w miarę przyzwoite nie mogą tkwić w obozie pychy i pazerności, nie wytrzymali profesorowie Wolniewicz, Staniszkis, Bugaj. Dostrzegli wreszcie zakłamanie, pychę i szaleństwo kaczorydzykowej sekty - i dokonali aktu odwagi, przyznania się do błędu zawierzenia sile nieczystej, nie było to - jak u prof. Marcina Króla - wyznanie "Byliśmy głupi", choć prawdą a Bogiem...
KOD Kijowskiego nie chce stać się partią polityczną, chce się stać obywatelskim sumieniem wobec każdej władzy.
Kiedy się ustrukturyzuje i okrzepnie, może być bardzo ważnym czynnikiem cywilizującym stosunki w państwie.
Obecnie wobec wprowadzania niebezpiecznej dyktatury polityczno-religijnej sekty w miejsce/zamiast kiepskiego państwa prawa, jedynie KOD może być/może stworzyć płaszczyznę współpracy (na razie) partii opozycyjnych, które bez zewnętrznego katalizatora/bata nie są do tego zdolne.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests