kiepski text na ważne tematy

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

kiepski text na ważne tematy

Post by jan » Wed Jun 15, 2016 5:49 am

Polska przedPiSia była Polską dla ...

Rządy sekty PiSorydzykowej są zagrożeniem dla państwa i narodu polskiego. Są to rządy marionetek sterowanych przez szaleńca i paru równie szalonych jego pretorian, którzy grają o władzę, a nie o Polskę..
Opozycja parlamentarna i pozaparlamentarna jest słaba, skłócona, nie posiada programu ani zdyscyplinowanych kadr.
Jest konglomeratem, partyjniackich interesów i ambicji potencjalnych wodzów i wodzyków, którzy chcą się dorwać do korytka – smutna polska rzeczywistość.

Bezpardonowe zawłaszczanie państwa przez PiS, dopuszczenie do władzy Macierewicza, Ziobry i Waszczykowskiego spowodowało u mnie szok.
Inicjatywę powołania KOD-u przyjąłem jako objawienie szansy.

Zdaje się, że platforma porozumiewawcza opozycji w ramach KOD-u nabiera kształtów, ale szansa jest mizerniutka -
bo nie los Polski jest głównym przedmiotem troski polskiego partyjniactwa, a upragnione korytko (nie jest to zapewne jedynie polską specyfiką).

Partia dla Polski od partyjniackiego gówniarstwa różni się tym, że nie dokonuje rozliczeń, nie szuka winowajców z przeszłości, A PRACUJE NAD WSPÓLNYM PROGRAMEM-MINIMUM PO KACZYZMIE – na przyszłość, na KOALICJĘ DLA DEMOKRACJI, PRAWORZĄDNOŚCI i SPRAWNOŚCI PAŃSTWA.

Nie będzie miała sensu gwałtowna dekaczyzacja, tak jak bałwańska (wcześniej) dekomunizacja, kiedy z kąpielą wylano wiele dzieci.
Polska przedPiSia była Polską dla hochsztaplerów, została okrutnie zbiurokratyzowana, życie społeczne zostało ukatrupione, zduszone, przez finansowane przez urzędy tzw. organizacje pozarządowe – TEN PROCES TRWA NADAL!.

Wierzę, że tak jak proPiSie profesorstwo: Bugaj, Staniszkis, Wolniewicz, przejrzało wielu wierzących w Kaczyńskiego,
mam nadziejkę, że wielu partyjniackich politykantów zrozumiało zagrożenie, że stali się lub staną wkrótce POLSKIMI POLITYKAMI.
jan urbanik

p.s.
I znowu publikuję tekst na tematy ważne, który jest kiepski.
Publikuję go z nadzieją, że jest lepszy niż żaden, że będzie stnowił dla niektórych czytelników bodziec do własnych refleksji.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests