Wobec potęgi rosyjskiej czy niemieckiej nie mamy szans militarnych i bezsensowne jest wymachiwanie szabelką.

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Wobec potęgi rosyjskiej czy niemieckiej nie mamy szans militarnych i bezsensowne jest wymachiwanie szabelką.

Post by jan » Sun Mar 25, 2018 4:45 am

(25 marca 2015 o 07:16 · Gdańsk - z facebooka w czasie, kiedy nie funkcjonowała nasza witryna)
"W każdym razie, potrzebujemy wydatków na wojsko tak samo jak wydatków na edukację.
Sama edukacja nie byłaby możliwa, gdyby nasze państwo nie miało jakiejkolwiek obrony"

Potrzebujemy rozumnej obrony zewnętrznej i sił wewnętrznych na przypadek kataklizmów, klęsk żywiołowych i niepokojów wewnętrznych - a nie wydatków, jak Ci się napisało.
Amerykański złom generuje tylko niepotrzebne straty. Rozumna obrona... Wobec potęgi rosyjskiej czy niemieckiej nie mamy szans militarnych i bezsensowne jest wymachiwanie szabelką.
Najlepszą obroną, która będzie przynosić nam korzyści, a nie generować straty jest BYCIE WIARYGODNYM i POŻYTECZNYM PARTNEREM GOSPODARCZYM i KULTURALNYM. By takim być, trzeba zamiast w F16 i patrioty INWESTOWAĆ w OŚWIATĘ-WYCHOWANIE i NAUKĘ.

Aktualnie Polska NIE JEST EUROPEJSKIM PODMIOTEM,
jest bezmózgą amerykańską marionetką, przedmiotem;
jest niezdolna do skutecznej OŚWIATY i WYCHOWANIA, NAUKI i OBRONY.

Widzę postępujący proces ogłupiania i głupienia narodu, intelektualnej i moralnej degradacji.
Europejskie "wsparcie" nas degeneruje.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests