Judeopolonia

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
piker
Forumowicz
Posts: 68
Joined: Tue Jul 29, 2008 6:19 pm

Judeopolonia

Post by piker » Thu Jan 08, 2009 10:29 am

jak brak ojczyzny to ...
szuka się najnormalniej w świecie słabego narodu i próbuje go wyrugować.
Nie chodzi o to że mi to nie odpowiada. Wszyscy dbają o swoje interesy tylko że to my powinniśmy o tym wiedzieć i zdawać sobie z tego sprawę.

Gazeta Wyborcza realizuje interes Żydów w Polsce
Jest to gazeta żydowska dla Polaków i z tego powinniśmy sobie zdawać sprawę.

Żyjemy w czasach saskich. Co jest podobne?
- upadek patriotyzmu
- wzrost obcych wpływów
- w miarę dobra sytuacja gospodarcza

Basia
Członek Stowrzyszenia
Posts: 174
Joined: Sat Jan 19, 2008 8:00 pm

Post by Basia » Thu Jan 08, 2009 10:59 am

Mam do Pana dwa pytania. Pierwsze nieco retoryczne, drugie konkretniejsze.

Ma się rozumieć, mianem słabego narodu okresla Pan Polaków?
Na czym właściwie polega ów tajemniczy interes Żydów w Polsce?
Proszę cię, duszo moja, bądźże mi szaloną...

Observer
Członek Stowrzyszenia
Posts: 509
Joined: Thu May 03, 2007 8:09 pm

Re: Judeopolonia

Post by Observer » Thu Jan 08, 2009 7:45 pm

piker wrote:
Gazeta Wyborcza realizuje interes Żydów w Polsce
Jest to gazeta żydowska dla Polaków i z tego powinniśmy sobie zdawać sprawę.

Żyjemy w czasach saskich. Co jest podobne?
- upadek patriotyzmu
- wzrost obcych wpływów
- w miarę dobra sytuacja gospodarcza


No Pan/Pani nadal zyje sorki w sredniowieciu :) i to widac, slychac i czuc ;)

Ale trzeba byc wdziecznym tym Zydow z GW. Maja znakomity dzial propagandowy antyrosyjski zwlaszcza w wiadomosciach i sa swietni. Widocznie polowa redakcji sie uczyla w akademii KGB (w dziale co zajmowal sie propaganda :) ). Wiec, realizuja Polska Racje Stanu :) i to bardzo dobrze jak widac po reakcji internautow :). No, a to ktos z nich mial dziadkow Zydow czy to az tak wazne jest? Wazne nie to czy z ukladu/masonow :) a na kogo pracuja :). W tym (robieniu wody z mozgu) zycie im niezmiernie sukcesow ;).

I tu tez wazne :) kazda propaganda nienawisci odbija sie czkawka rowniez tym co robia wode i tym co juz ja w glowach maja :). Moze nie wprost :), moze oni sami tego nie widza :) wyjawia sie to w przejawach patologicznych nie w pierwszym pokoleniu :), ale to jest prawo nieublaganne :). TO SIE ODBIJE .... Ale czy w GW to rozumieja?
Watpie... Zycie ich niczemu nie uczy, niestety...
nie ma podpisu :)

jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Pikerowi

Post by jan » Fri Jan 09, 2009 7:08 am

Pikerowi

Europa jest mieszanką rasową i kulturową.
Wywal obcych z kultury polskiej - zobacz co z niej zostanie.

Zamiast szczebiotać o patriotyzmie, świętować klęski i ganiać z karabinami po ulicach i polach,
trzeba zatroszczyć się o państwo, uczynić je sprawnym i zasobnym.

Zwalanie naszych niepowodzeń na Żydów, komuchów, Moskali -
jest kryciem naszego nieudacznictwa, lenistwa. Jest mazgajstwem.


"Wyborczej" nie musisz czytać, organizuj "prawdziwych Polaków" i zrób "prawdziwie polski" mądry dziennik,
atrakcyjniejszy od "Wyborczej", naród pójdzie za Tobą.

Na co czekasz?

Zapewne uważasz, że naród jest zbałamucony. A kto, Twoim zdaniem, nie jest zbałamucony?
Gdzie jest krynica polskości? Rydzyk i Radio Maryja?

jan urbanik

piker
Forumowicz
Posts: 68
Joined: Tue Jul 29, 2008 6:19 pm

Post by piker » Mon Jan 19, 2009 3:29 pm

Skąd tyle złości ??
ad1. Tak, słaby naród to my. Pewnie widzą w nas słabych bo jesteśmy gościnni.
ad2. Nie wiem, mogę sie tylko domyślać. Być może na wyrzuceniu nas z własnego kraju.
Palestyna jest bardzo niespokojnym miejscem. Polska ma bardzo dobre położenie, wiele zasobów. Eksperyment o nazwie Izrael ma zaledwie 70lat. Może jest to tylko próba realizacji jakiejś opcji, może się uda może nie. Koncepcja Judeopolonii pojawiała się w historii już wcześniej. Naród żyjący bez własnego kraju 2000 lat ma prawo to takich koncepcji. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

Na nikogo nie zwalam naszych niepowodzeń. Wręcz przeciwnie widzę nasze słabości i jestem przerażony obojętnością na sprawy w naszej ojczyźnie.
Nie zamierzam nikogo wyrzucać z kultury polskiej. Ale też nie pozwolę na to by ktoś mówił o Mickiewiczu Litwin czy o Chopinie Francuz. Obaj byli polskimi patriotami za to ich cenię. Obecnie patriotyzm zaginął.
Może faktycznie potrzeba nam kolejnego rozbioru do którego zmierzamy wielkimi krokami.
Nie mogę patrzeć na to jak GW przy każdej nadarzającej się okazji dowala Polaków w stylu "polskie porządki", "bo polacy tak zawsze", "bo polacy nigdy", "my zawsze przegrywamy" itd.
Nie mam ochoty słuchać o mordowaniu Żydów w II wojnie światowej przez Polaków, bo ta gazeta nie zachowuje proporcji. Mówią o polskich "obozach koncentracyjnych" Jakie one polskie?
O Masonach nawet nie pomyślałem.
Zadziwiająca jest ta zbitka która powstaje w umysłach ludzi.
Ma inne zdanie niż podają media na temat Żydów = antysemita, Radio Maryja, polski patriota.

Żeby państwo było sprawne i zasobne to potrzebna jest miłość do własnego kraju, oczywiście bez nienawiści do innych nacji.

A tak na marginesie zapytam

Skoro Niemcy prowadzili wojnę z Polską, a wojna przecież od zawsze odbywała się między państwami, to dlaczego organizacje Żydowskie dostały odszkodowania a nie Polska jako kraj? Dlaczego zastosowano kryterium wyznaniowe? Przecież państwo, które wygrywa wojnę nakłada kontrybucję na pokonanych lub domaga się odszkodowań za zniszczenia. Większość Żydów która zginęła w Oświęcimiu była przecież obywatelami polskimi.

Zadaję tylko pytanie dlaczego?

GW realizuje swoje cele a nie polską rację stanu. Politycy i partie bez mediów istnieć nie mogą muszą mieć jakiś sposób oddziaływania na ludzkie masy.

Observer
Członek Stowrzyszenia
Posts: 509
Joined: Thu May 03, 2007 8:09 pm

Post by Observer » Mon Jan 19, 2009 5:13 pm

Szanowny Pan//Pani piker

Nic nie pytam i nie chce sie wypowiadac :).

Prosze o uwaznie przeczytanie tego co Pan/Pani napisal/la.

Kumulujac: Plac Jaroslawny :) o braku patryotyzmy w polskich duszach, pretencje do Zydow, Niemcow (nie ma nic o Rosjanach co mnie zadziwia :) ), i w istocie.... NIC poza tym.

Jesli naprawa Polski jedynie polega na nauce :) Patryotyzmu i walce (na rozne sporoby) :) z wyzej wymienionymi to niedaleko ta Pana/i Polska zajdzie ...
nie ma podpisu :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests