Streetwaves 2011

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Streetwaves 2011

Post by jan » Tue Apr 26, 2011 4:34 pm

http://www.trojmiasto.pl/streetwaves

"Streetwaves już od kilku lat rozrywa się na gdańskich ulicach realizując ideę "Moja dzielnica też stolica".
Tym razem w większej skali i z głównym motywem "Poczuj się jak w Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku."

W tym roku impreza odbędzie się w Nowym Porcie i Brzeźnie oraz na Przeróbce i Stogach.
Tam na widzów czekają takie atrakcje jak wystawy, koncerty, projekcje filmowe, performance czy gry miejskie -
wszystkie ułożone tak aby po dzielnicy można było się swobodnie przemieszczać i odwiedzać kolejne punkty.

Główna część odbędzie się w weekend 21-22 maja, ale już w piątek 20 maja na pierwszym piętrze dworca w Gdańsku Głównym,
odbędą się wydarzenia, inaugurujące tegoroczną edycję imprezy."


Niech Biblioteka Społeczna będzie przystankiem imprezy wędrującej!
Nasze wrota będą otwarte, nasza chata - książką przebogata -
zaoferuje książki za "co łaska", z co dorodniejszych ksiąg może się jakąś akcję wykroi...
Last edited by jan on Tue Apr 26, 2011 6:13 pm, edited 1 time in total.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Organizatorzy Stritłejws 2011 puszczają parę:

Post by jan » Tue May 03, 2011 12:30 pm

Organizatorzy Stritłejws 2011 puszczają parę:

W tym roku Streetwaves odbędzie się w następujących miejscach:

* 20 maja (piątek) w godzinach 18.00 - 24.00 na Dworcu Głównym PKP w Gdańsku - szczególnie w halu głównym i w pustych boksach handlowych nad hallem,
* 21 maja (sobota) w godzinach 11.00 - 17.00 w Nowym Porcie oraz w godzinach 17.00 - 24.00 w Brzeźnie,
* 22 maja (niedziela) w godzinach 11.00 - 16.00 na Przeróbce oraz w godzinach 16.00 - 24.00 na Stogach.

Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach projektu jest wolny.
Szczegółowy program już wkrótce pojawi się na stronie.

Streetwaves 2011 odbywa się w ramach Święta Miasta, a jej organizatorami są Urząd Miasta Gdańska, Nadbałtyckie Centrum Kultury oraz Gdańsk 2016.


Chcesz zostać wolontariuszem?

By zostać Gdańskim Akcjonariuszem wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.rozrywka.trojmiasto.pl/akcjonariusze lub www.gdanskconvention.pl/gdanscy-akcjonariusze albo skontaktować się z Gdańską Organizacją Turystyczną pod nr tel.: 58 300 06 59 lub Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku: 58 341 61 77.


Bez bicia przyznaję się, że nie wiem czy wolontariusz to akcjonariusz.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests