Marszałek Borusewicz gościem na dzisiejszym koncercie

Główny temat.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Marszałek Borusewicz gościem na dzisiejszym koncercie

Post by jan » Fri Oct 07, 2011 12:46 pm

Marszałek Bogdan Borusewicz poznał nas, kiedy przed rokiem odbierałem tabliczkę
jednego z Cichych Bohaterów Trójmiasta. Podobała Mu się nasza inicjatywa i obiecał,
że odpisze na naszą rzecz 1% swego podatku - i zrobił to.
Potem interesował się naszym rozwojem, obiecywał odwiedziny - i gościmy Go dziś:
PRZYJEDZIE NA KONCERT MARCINA KOZIOŁA!

Panie Marcinie, Panie Pawle, Pani Profesor - ta obecność wysokiego dostojnika państwowego w naszych progach -
to zaszczyt dla nas wszystkich.
Bardzo się cieszymy!

PS
Marcin Kozioł - gitarzysta, student Akademii Muzycznej, bohater dzisiejszego wieczoru,
pan Paweł, pani Profesor - muzycy, wykładowcy Akademii.

Bogdan Borusewicz - Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Fordor

Re: Marszałek Borusewicz gościem na dzisiejszym koncercie

Post by Fordor » Sat Oct 08, 2011 5:44 pm

O wizycie Marszałka Senatu, jak i koncercie dwóch studentów gdańskiej Akademii Muzycznej dowiedzieliśmy się późno, także nie byliśmy w stanie zapewnić należytej liczby widzów, na szczęście nie zawiedli stali słuchacze. Koncert gitarzystów (był zapowiadany jeden, a zawitało do nas dwóch w nadobnym towarzystwie) – Marcina Kozioła i Bułgara Petera Petkova odbył się więc w kameralnym gronie, ale przed jaką widownią!
Bogdan Borusewicz okazał się zarówno znawcą muzyki, jak i człowiekiem interesującym się książkami (jedna z ulubionych lektur to „Wzory kultury” Ruth Benedict), mamy więc nadzieję, że wizyta u nas była dla Niego miłym przerywnikiem w zapracowanym życiu polityka. I że będzie następna okazja, aby zaprosić Go ponownie i porozmawiać, np. o aktach prawnych regulujących życie obyczajowe nadmotławskiego miasta.
Dorota Kaczmarek
Attachments
Bogdan Borusewicz w Bibliotece Społecznej_Gra Peter Petkov.JPG

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests