Przyjaciele wprowadzili nas w Fejsbuka

Dział poświęcony organizacjom.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Przyjaciele wprowadzili nas w Fejsbuka

Post by jan » Wed Mar 30, 2011 7:08 am

Najpierw by Maciej,
który z własnej inicjatywy wprowadził naszą bibliotekę popularnonakową na ten ocean
ale był zbyt zapracowany, a przyjaźni, czyli my, nie mieliśmy sił by mu udzielić wsparcia.

Potem pojawił się Krzysztof,
wypominany już na tym forum jako księgarz potencjalny,
i nie znając jeszczce Macieja, zrobił we współpracy z nami to, co znaleźć można tu
Biblioteka Społeczna Stowarzyszenia "Przyjazne Pomorze" - http://www.facebook.com/p...o_edit_sections
Nasza pomoc polegała na udostępnieniu zdjęć i przejrzeniu tekstu informacji o nas.

O tym, że konto funkcjonuje dowiedziałem się dziś o świcie z wpisu Marzenki Sczypior.

Chwała i dziękczynienie wszystkim wspomnianym w tym poście!


I jeszcze prośba do tych, którzy nas znają i doceniają to co robimy:
popularyzujcie nas wśród ludzi wrażliwych i widzących więcej niż czubek własnego nosa
ludzi,
którym zależy na tym, by Polska była krajem, gdzie chce i się żyć i gdzie da się żyć normalnie;
ludzi
którym los dzieci, zwykłych:
zdrowych i mniej zdrowych, mądrych i mniej mądrych, otoczonych opieką i zaniedbanych,
naszych następców i potencjalnych opiekunów nie jest obojętny.

Efektywna społeczna aktywność w Polsce jest mizerniutka, starania garstki społeczników
którzy obsługują bibliotekę-świetlicę plus wsparcie Miasta pozwalają nam jedynie TRWAĆ na granicy bytu i niebytu.

Szansą naszą są odpisy podatkowe – TWÓJ 1 % - i włącznie się nowych ludzi do naszych dzieł.
Jest tyle do zrobienia w Polsce!

Nasz KRS, który należy wpisać do PIT-u, jeśli chcesz nas swoim procencikiem obdarować:
KRS 0000174908
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

paulina88
Forumowicz
Posts: 68
Joined: Fri Mar 26, 2010 11:29 am

Post by paulina88 » Wed Mar 30, 2011 11:03 am

"Nie możesz przepłynąć morza, stojąc na brzegu i wpatrując się w wodę. Nie pozwól sobie na życie uległe i bezproduktywne, zadowalając się niczym."

paulina88
Forumowicz
Posts: 68
Joined: Fri Mar 26, 2010 11:29 am

Post by paulina88 » Wed Mar 30, 2011 11:10 am

teraz bedziemy mogli rozsyłac info do wiekszego grona ludzi :)
"Nie możesz przepłynąć morza, stojąc na brzegu i wpatrując się w wodę. Nie pozwól sobie na życie uległe i bezproduktywne, zadowalając się niczym."

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests