problemy techniczne-ktoś może przyjaźnie pomoże???

Dział poświęcony organizacjom.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
bassa
Forumowicz
Posts: 80
Joined: Sat Feb 03, 2007 5:25 pm

problemy techniczne-ktoś może przyjaźnie pomoże???

Post by bassa » Wed Oct 17, 2007 10:44 am

O właśnie.Dokładnie TAK wygląda problem techniczny w kontaktach w necie osób ,ktore chetnie by COS...ale natykaja sie na niezrozumiałe technikalia i ...rezygnują...
Wstyd sie przyznac ze sie czegos nie umie a i wyjasnienia-np od CUDOWNEJ Ireny z www.czterdziestolatki.pl -niekoniecznie sie dadza zastosowac...
Przyklad prawdziwy:świetna konferencja w Warszawie,spoko by można wyskoczyc na dwa dni a i gadać w foyer jest o czym... Tylko że ja nie umiem otworzyć formularza zgloszeniowego ,tego w WORD ani doczytac sie czy sa jakies koszty oprocz dojazdu.
O tutaj http://%20www.isp.org.pl/?v=page&id=472 ... 6dc5190a7f

Przyjazny pomoże????? :oops:
bassa z matecznika (Wrzeszcz)

User avatar
kviat
Członek Stowrzyszenia
Posts: 273
Joined: Sat Feb 03, 2007 2:02 pm

Post by kviat » Thu Oct 18, 2007 10:09 am

1. Zły link, który prowadzi na manowce :)
Poprawny:
http://www.isp.org.pl/?v=page&id=472&ln=pl

2. Żeby otworzyć formularz łatwiej go najpierw ściągnąć na dysk, zapisać sobie pod dowolną nazwą i dopiero otworzyć w wordzie.
Ściągnąłem i załączam jako załączniki do tego postu, może będzie łatwiej pobrać.

3. Co do kosztów przejazdu jest informacja na formularzu zgłoszeniowym:
"UWAGA: Koszty przejazdu będziemy zwracać uczestnikom pochodzącym ze środowisk lokalnych spoza Warszawy. W związku z ograniczoną pulą środków na ten cel, o przyznaniu refundacji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osobom, które otrzymają potwierdzenie o przyznaniu refundacji, zwrot kosztów przejazdu (autobus lub PKP 2 kl, w razie podróży samochodem zwrot do wysokości kosztów biletu) nastąpi po przekazaniu do Instytutu wypełnionego formularza zwrotu kosztów podróży oraz oryginalnych biletów."
Attachments
formularz.doc
(188.5 KiB) Downloaded 186 times
program.pdf
(91.73 KiB) Downloaded 159 times
zaproszenie.pdf
(140.18 KiB) Downloaded 164 times
Na co czekasz [you]?
FFANTASTYCZNA KSIĘGARNIA

bassa
Forumowicz
Posts: 80
Joined: Sat Feb 03, 2007 5:25 pm

Post by bassa » Thu Oct 18, 2007 6:45 pm

Wielki i Wspanialy Kwiatostanie....nadal mi sie formularz nie otwiera,pojawia sie komunikat ze nie ma "konwersji grafiki" cokolwiek by to mialo...znaczyc.Zatem-zglosic sie nie moge,bo formularz nieodczytywalny...(tu sie cisna slowa necenzuralne na usta,wiec moze zmilcze...)
Wyjatkowo mi pasowalo pojechac do W-wy samochodem na 25,26 (Dziecko bedzie w Polsce i to tylko w W-wie...)a i tu i ówdzie zajrzec ale skoro nie mozna wyslac formularza...prywatnie mam dzwonić do pani Kolarskiej-Bobińskiej?!
Ogolnie Instytut to piekna instytucja -fachowcow,jest kogo pytac...o sprawy samorzadowe i stowarzyszeniowe...oraz-wydawnicze,promocję wydawnictw specjalistycznych... :mrgreen:
bassa z matecznika (Wrzeszcz)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests