Miasto ponawia zaproszenie

Ogólna dyskusja.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Miasto ponawia zaproszenie

Post by jan » Fri Apr 13, 2007 7:58 am

Szanowi Państwo!

Na prośbę Pana Jana Szomburga, Prezesa Zarządu Instytutu Badań nad Gospodarka Rynkową oraz Pani Katarzyny Hall, Zastępcy Prezydenta Gdańska jeszcze raz pragnę Państwa zainteresować uczestnictwem w II Pomorskim Kongresie Obywatelskim i przekazać dodatkową informację o prelegentach kongresu.
W dniu 21 kwietnia b.r. w Gdańsku będą gościć dwie kluczowe osoby odpowiedzialne za fundusze strukturalne w Unii Europejskiej i w Polsce – pani Komisarz Danuta Hübner i pani Minister Grażyna Gęsicka. Będzie to unikalna okazja do zapoznania się ze stanem przygotowań do uruchomienia tych funduszy w okresie budżetowym 2007 – 2013 w Polsce oraz z przyszłością polityki spójności w Unii Europejskiej. Wysłuchanie wystąpień obydwu pań na ten temat oraz bezpośrednie rozmowy w kuluarach mogą dotychczasowym i przyszłym beneficjentom ułatwić przygotowania do absorpcji funduszy – w tym EFS-u – w nowym cyklu budżetowym.

Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z tej okazji biorąc udział w II Pomorskim Kongresie Obywatelskim, który odbędzie się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej ul. Ołowianka 1 w godz. 10.00 – 17.00. Szczegóły programu kongresu znajdują się w załączniku oraz na stronach www.kongresobywatelski.pl

Tomasz Wysocki
Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Wydział Spraw Społecznych
Urząd Miejski w Gdańsku
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

bassa
Forumowicz
Posts: 80
Joined: Sat Feb 03, 2007 5:25 pm

Post by bassa » Thu Apr 19, 2007 10:47 am

No wlasnie- ktos poza Prezesem i mną-pojdzie w sobote? Nie trzeba na cala impreze,mozna na 2 godz....Wpisujac sie w recepcji jako czlonek PP!
Napiszę relację na Forum PP,z kim i o czym rozmawialam tam w kuluarach:głownie bitwa idzie przecie o 4 nowe placowki kulturalne w pustych lokalach w Dolnym Wrzeszczu i stale archiwum-pracownię-klub?galerię dla www.dolnywrzeszcz.pl
W tym rowniez-filie biblioteczną i pracownie plast/komp na Al legionow 25 A,pawilon ok 50 i 70 mkw,dwa wejscia,z łącznikiem wewnatrz.Ew z siedzibą nowej Rady Osiedla 6 tys mieszkancow/Rady dzielnicy 55 tys mieszkancow.Miasto doklada Radzie 2,50 "na glowe" mieszkanca rocznie.Czyli od 6x2,50=13 tys zl,do 75 tys zl.
bassa z matecznika (Wrzeszcz)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests