Poglad na Wschod z Warszawy ...

Relacje.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
Observer
Członek Stowrzyszenia
Posts: 509
Joined: Thu May 03, 2007 8:09 pm

Poglad na Wschod z Warszawy ...

Post by Observer » Sun Jan 02, 2011 10:40 am

http://www.naszdziennik.pl/index.php?da ... d=my03.txt

Jarek powiedział to wprost :). Pozostaje jedynie wyciągnąć wnioski ...

"Każde państwo, a ściślej: każde duże państwo członkowskie Unii Europejskiej - a Polska takim państwem jest - ma czy stara się mieć swoją strefę szczególnie zaawansowanej współpracy. Przykładowo, dla Francji są to byłe kolonie francuskie w Afryce i Azji, dla Wielkiej Brytanii - Commonwealth, czyli kraje niegdyś formalnie związane ze Zjednoczonym Królestwem, dla Hiszpanii - Ameryka Łacińska. Rzeczpospolita również powinna mieć taką strefę - W SPOSÓB NATURALNY (wyróżnienie moje) powinien nią być obszar krajów położonych na wschód i północny wschód od Polski, w tym także państwa powstałe na gruzach ZSRS."
nie ma podpisu :)

jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Post by jan » Sun Jan 02, 2011 12:54 pm

"...krok po kroku powracać do polityki mojego śp. brata, Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego. Polityki godnej Polski niepodległej, Polski silnej.'' - wyczytałem.

Wielki chciacz z tego Jarosława.
Rosjanie powinni drżeć - jak Jarek zostanie prezydentem, jak się zmówi z Saakaszwilim
i oba nasze mocarstwa, i obaj mocarze ruszą na Moskala, to mogą się zatrzymać dopiero nad Atlantykiem.

Tymczasem, dopóki Jarosław prezydentem nie jest, winien sprawdzić swoje zdrowie psychiczne.

A my starajmy się nie pogłębiać skansenizacji Polski jako rynku zbytu, źródła siły roboczej i mięsa armatniego.
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Observer
Członek Stowrzyszenia
Posts: 509
Joined: Thu May 03, 2007 8:09 pm

Post by Observer » Sun Jan 02, 2011 1:17 pm

jan wrote:Tymczasem, dopóki Jarosław prezydentem nie jest, winien sprawdzić swoje zdrowie psychiczne.


Właśnie, tym bardziej ze Wielki Jarosław zapomniał wymienić w ciągu dużych państw Europejskich (ciekawy jestem dlaczego?) największe z nich - Niemcy...
nie ma podpisu :)

mg_gdynia
Członek Stowrzyszenia
Posts: 384
Joined: Tue Nov 16, 2010 3:20 pm

Post by mg_gdynia » Mon Jan 03, 2011 11:54 am

Pewnie dlatego, że jako spadkobierca (judeo-)piłsudczyzny uważa,

iż Polska powinna pchać się na Wschód (U-L-B), a sama od zachodu dać się kolonizować Niemcom...

Observer
Członek Stowrzyszenia
Posts: 509
Joined: Thu May 03, 2007 8:09 pm

Post by Observer » Mon Jan 03, 2011 6:53 pm

mg_gdynia wrote:Pewnie dlatego, że jako spadkobierca (judeo-)piłsudczyzny uważa,

iż Polska powinna pchać się na Wschód (U-L-B), a sama od zachodu dać się kolonizować Niemcom...


a judeo-piłsudczyzna jak się ma do żydo-komuny ;) ? bliska krewna :) ?
nie ma podpisu :)

mg_gdynia
Członek Stowrzyszenia
Posts: 384
Joined: Tue Nov 16, 2010 3:20 pm

Post by mg_gdynia » Tue Jan 04, 2011 1:16 pm

OCZYWIŚCIE!


Józef Piłsudski - jeden ze współzałożycieli PaPuaSów -

na początku współpracujących przecież z "internacjonalistycznym" SdKPiL-em...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests