Towarzystwo Deidiotyzacji Stosunków Polsko-Rosyjskich

Relacje.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
jan
Administrator
Posts: 5500
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:05 pm

Towarzystwo Deidiotyzacji Stosunków Polsko-Rosyjskich

Post by jan » Thu Jun 21, 2012 10:07 pm

Towarzystwo Deidiotyzacji Stosunków Polsko-Rosyjskich - TDSP-R
http://forum.polska.ru/viewtopic.php?f=3&t=4549
jan urbanik

Moje poglądy nie są jedynie słuszne, są za to moje jedyne.
Nie zależą one od koniunktury, a od stanu mojej świadomości.
Nie piszę wszystkiego, co wiem - piszę to, co uznaję za stosowne.

Adam Jezierski
Forumowicz
Posts: 8
Joined: Sat Dec 14, 2013 1:24 pm

Re: Towarzystwo Deidiotyzacji Stosunków Polsko-Rosyjskich

Post by Adam Jezierski » Sat Feb 08, 2014 7:04 pm

...

Pokój olimpijski. Wg. Ustawy o języku polskim: - pokój = room. Dla uproszczenia piszemy i mówimy rum. Rum tankują w Soczi dziennikarze ze wschodniej połaci UE. Rum tankują w Warszawie politycy z okazji okazji do przechwycenia głosów rusofobów biorących udział w głosowaniu do PE.

Spindoktorzy oceniają, że klasyczny rusofob, dla którego danie odporu Putinowi jest priorytetem absolutnym, nie podjął jeszcze decyzji w temacie głosowania w wyborach do PE. Za wyjątkiem tego, że na Millera głosować nie będzie.

Oto powód, dla którego idą w odstawkę tak nośne tematy, jak genderofobia Michalika i szaleństwo zespołu do przeprowadzania wybuchów trotylu pod przywództwem Macierewicza, Obrębskiego, Cieszewskiego i Biniendy.

Każda partia, duża czy mała, kanapowa czy Zbigniewa Zera, ma szansę na zdobycie głosu rusofoba. Oto w Soczi nastała okazja niesłychana, żeby wykazać się jako najlepszy reprezentant rusofobów w brukselskim parlamencie. Wszyscy mają szansę. Od Palikota do Jurka poprzez Szczukę i Zawiszę.

No i jest akcja jak przykazał bóg wszechmogący w trójcy jedyny. Rum olimpijski leje się gęsto, a pomyje leją się na carską głowę.

Nie zasypiają komentatorzy polityczni i inne moralne autorytety, Kto dziś nazbiera punktów za podsrywanie Putina, jutro narzuci nieprzebranym tłumom swoją jedynie słuszną opinię w każdym temacie wybranym przez niebiednego i dobrze umocowanego sponsora autorytetu moralnego.

Potencjalni sponsorzy autorytetów moralnych już dziś podczas rumu olimpijskiego obserwują, które media lepiej wykorzystują ubikację z dwoma klozetami do zdobycia zaufania rusofobicznych wyborców.

Pokój (olimpijski) niech zawsze będzie z Wami.

Dr Cat Mrucuss

Więcej: >>> http://www.eioba.pl/a/4i16/pokoj-olimpi ... zie-z-wami

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest