Diuk - opowiadanie fantasy

Twórczość indywidualna oraz recenzje tekstów.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
bruce
Forumowicz
Posts: 6
Joined: Sat Feb 26, 2011 9:38 am

Diuk - opowiadanie fantasy

Post by bruce » Sat Mar 05, 2011 9:38 am

Przedstawiam fragment opowiadania mojego autorstwa, w formie audio.

Jest to ironiczna opowieść o demonie cierpiącym męki w piekle :-P (Przynajmniej miała taka być). Zapraszam do odsłuchania.

http://w659.wrzuta.pl/audio/7Eed1TZxLvS ... s_sludzy...

Pozdrawiam i proszę o komentarze.
Bruce

Agata Sadowska
Forumowicz
Posts: 60
Joined: Sat Mar 28, 2009 12:22 pm

Post by Agata Sadowska » Wed Mar 09, 2011 8:52 pm

O ironio! Dla mnie postać Diuka jest jak najbardziej sugestywna i trąci prawdziwym dramatem cierpienia. Ale mogę być nieobiektywna, bo... nie potrafię słuchać ; Przyzwyczajona do słowa czytanego, nie mogę się skoncentrować na opowiadaniu do słuchania.
Ale brawo za odwagę publikowania swych wypocin, no i pewności swego pióra. Ja sama zawsze marzyłam, żeby napisać kryminał. ale... oj, jest wiele ale. W każdym razie znalazłam w bibliotece książkę "Poetyka powieści kryminalnej", może więc zacznę od edukacji.
PS Jak powiedziałeś "a," powiedz "psik" i opublikuj ciąg dalszy opowiadania ;)
Last edited by Agata Sadowska on Wed Mar 09, 2011 8:57 pm, edited 1 time in total.

bruce
Forumowicz
Posts: 6
Joined: Sat Feb 26, 2011 9:38 am

Post by bruce » Mon Mar 14, 2011 6:03 am

hm. kryminał. Powinnaś więc spróbować napisać. Na początek przydało by się wymyślić fabułę i z tym jest dość ciężko bo niestety większość wątków została już oklepana po stokroć. Agatha Christie mistrzyni kryminałów miała pewną zasadę zawsze cokolwiek robiła: zakupy, szła ulicą, to zapisywała sobie wszystkie skojarzenia i starała się wymyślić do tego jakąś kryminalną historię.

Podsumowując kryminały to ciężki chleb. Natomiast fantastyka jest prosta :-P

Co do Diuka, to nagranie audio jest nagraniem przed zredagowaniem tekstu. Zamieszczę niebawem tekst. Możliwe że będzie łatwiejszy w odbiorze.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests