Wycieczka z Panią Magdaleną

Kącik internetowy.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
Fordor

Wycieczka z Panią Magdaleną

Post by Fordor » Tue Jun 21, 2011 1:10 pm

Zabawa na świeżym powietrzu, leśna wycieczka, ciekawe gry - to wszystko czeka na młodzież szkolną już w najbliższą sobotę. Pani Magdalena Wiszniewska - przewodnik i dawna harcerka organizuje 25 czerwca w g. 10.00-14.00 dobrą zabawę. Potrzebna zgoda rodziców lub opiekunów, którą trzeba dostarczyć do 22 czerwca. Formularz do pobrania w Bibliotece.
Zapraszamy!!!

To pierwsza wyprawa turystyczna organizowana przez Bibliotekę Społeczną. O następnych powiadomimy... Szczegóły wkrótce...
Attachments
zgoda.jpg
Zajęcia turystyczne.jpg

Fordor

Post by Fordor » Fri Jul 01, 2011 4:41 am

Wycieczka Śladami Jana Heweliusza to druga propozycja turystyczna dla dzieci i młodzieży szkolnej na tegoroczne, letnie wakacje. Pani Magdalena Wiszniewska oprowadzi po miejscach w Gdańsku, które wiążą się z postacią słynnego astronoma. Zapraszamy - zbiórka chętnych jutro, w sobotę 2 lipca o g. 10.00 w Bibliotece Społecznej (wcześniej prosimy o dostarczenie zgody na uczestnictwo - formularze można pobrać w Bibliotece).


KILKA ZDJĘĆ Z WYCIECZKI :)
Attachments
pomnik w roli głównej.JPG
zabaw ciąg dalszy.JPG
zabawy z lunetą.JPG
Jan Heweliusz i dzieci.JPG
Last edited by Fordor on Thu Jul 07, 2011 2:56 pm, edited 1 time in total.

Fordor

Post by Fordor » Wed Jul 06, 2011 6:47 pm

W najbliższą sobotę - 9 lipca, w godz. 10.00-14.00 - Pani Magdalena Wiszniewska zaprasza dzieci na "Grę Miejską" na terenie Stogów sąsiadującym z Biblioteką Społeczną (wcześniej prosimy o dostarczenie zgody na uczestnictwo - formularze można pobrać w Bibliotece). Zapraszamy!

Fordor

Post by Fordor » Fri Jul 22, 2011 3:35 pm

Jutro, 23 lipca, w godz. 10.00-14.00 po Centrum Hewelianum na Grodzisku oprowadzi Magdalena Wiszniewska. Dziatwa zbiera się w Bibliotece Społecznej mając ze sobą zgodę rodziców i poczucie humoru. Zapraszamy!
Attachments
Centrum Hewelianum.jpg

Fordor

Post by Fordor » Wed Sep 14, 2011 9:39 pm

Zapraszamy dzieci na IV (ostatnią) Grę Miejską, która jest wyzwaniem dla młodych poszukiwaczy przygód i wszystkich chwalipięt myślących, że znają Stogi na wylot!
Na sobotę - 17 września 2011 - od godziny 10.00 do 14.00 - Pani Magdalena Wiszniewska przygotowała zabawę, która przekona Was do tego, że gdzie jak gdzie, ale bawić się najlepiej jest w naszej dzielnicy.
Obecność obowiązkowa dla miłośników rozwiązywania zagadek. Kto wie, może po takiej przeprawie niejeden z Was zostanie detektywem?

Zgody do odebrania w Bibliotece.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests