Smerfy w 3D

Kącik internetowy.

Moderators: Anonymous, jan, Moderatorzy

Post Reply
Agata Sadowska
Forumowicz
Posts: 60
Joined: Sat Mar 28, 2009 12:22 pm

Smerfy w 3D

Post by Agata Sadowska » Thu Nov 03, 2011 1:55 pm

Klaudia Zielińska z Vi klasy z odrobiną mej pomocy napisała recenzję filmu, na którym dzieci z Biblioteki były w kinie.
W którąś sobotę wybraliśmy się grupą dzieci z Biblioteki Społecznej i panią Magda Wiszniewską do kina. Był to film Smerfy w 3D. Film był o Smerfach, które uciekały przed Gargamelem i trafiły do świata ludzi, gdzie musiały się zadomowić. Musieli przede wszystkim przekonać do siebie ludzi, co nie było łatwe. Jednak jak to w bajkach bywa wszystko ułożyło się pomyślnie, choć Gargamel cały czas deptał im po piętach. Jako zapalony kinomaniak oceniam ten film bardzo dobrze. Najbardziej podobało mi się jak Smerfy wróciły do swojego malutkiego świata i dzięki temu mogły być szczęśliwe. Jednak zanim to się stało musiały przeżyć dużo emocji i strachu. Na przykład, gdy Smerfy przystosowywały się do naszego świata przeżywały dużo przygód. Zabawną sceną było przejście przez ulicę, czego Smerfy nigdy wcześniej nie robiły. Bardzo podoba mi się pomysł by umiejscowić mieszkania Smerfów w grzybkach. Dobrym posunięciem była obsada aktorów dubbingujących Smerfy. Polecam wszystkim dzieciom i dorosłym i w imieniu dzieci dziękuję za wycieczkę.
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer?
Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests